ارسال جعبه ها بعد ثبت سفارش جعبه، از چه طریقی خواهد بود؟

همیشه بعد از سفارش جعبه یکی از دغدغه هامون اینه که چجوری جعبه ها بدستمون میرسه که سالم باشه و مشکلی نداشته باشه.
ما در باکس آموتیا بسته بندی جعبه های شما رو با وسواس زیادی انجام میدیم تا با توجه به شرایط و اقلیم مکانی شما بتونیم بهترین خدمت رو داشته باشیم از این رو استفاده از انواع روش های ارسال میتونه شما در این مورد کمک کنه تا به نتیجه دلخواهتون برسید.
از این رو که هر شخص شرایط متفاوتی برای دریافت جعبه های سفارش داده شده دارد، ما نیز راه های ارسال متفاوتی را ایجاد کردیم که در زیر شرح داده می شود:

ارسال در تهران و محدوده اطراف

  • تحویل حضوری در محل کارگاه

فعلا این امکان بدلیل شرایط بیماری کویید ۱۹ (کرونا) فراهم نمی باشد.

 

  • ارسال با سرویس های تاکسی انلاین

بعد از آماده سازی سفارش شما و بسته بندی مناسب و رعایت اصول بهداشتی بیماری کرونا، با هماهنگی شما ارسال جعبه ها در ساعت معین شده توسط اسنپ و … انجام می پذیرد.
بیش از ۹۰ درصد مشتریان ما از این روش برای دریافت سفارش جعبه خود استفاده میکنند.

 

  • ارسال با سرویس های موتور آنلاین

یکی از روش های ارسال جعبه از طریق ارسال با پیک های آنلاین می باشد مانند الو پیک و اسنپ باکس و … . با توجه به حجم سفارش جعبه شما در برخی از موارد می تواند گزینه مناسبی برای ارسال باشد.
حدود ۱۰ درصد از مشتریان ما از این روش استفاده کردند.

ارسال به شهرستان

  • از طریق پست و تیپاکس

یکی از روش های متدوال برای ارسال جعبه از طریق پست و تیپاکس هست که زمانی حدود سه الی هفت روز کاری نیاز هست تا سفارش جعبه شما بدستتون برسد.

 

  • ارسال از طریق پایانه های مسافری

ارسال جعبه شما از طریق باربری گزینه مناسبی هست که بتونید خیلی سریع تر از پست و تیپاکس جعبه ها را دریافت کنید. معمولا بین ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل به نقطه مبدا، به مقصد شما میرسه و میتونید جعبه ها از انبار باربری محل سکونت تون دریافت کنید.

نکات مهم :

  • هزینه ارسال سفارشات و بسته‌بندی سفارشات بر عهده خریدار است.
  • بدیهی هست این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی با توجه به انتخاب یکی از روش های ارسال و بعد از ارسال کد پیگیری برای مشتری گرامی ندارد. لطفا بهترین گزینه دریافت جعبه های سفارشی خود انتخاب کنید.
  • اطلاعات تماس شما در اختیار باکس آموتیا محفوظ است و تحت هیچ شرایطی (به جز درخواست مراجع قضایی) در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت