مزیت های رقابتی باکس آموتیا نسبت به رقبا چیست?

باکس آموتیا برای رفاه بیشتر مشتریان عزیز خدماتی را ارائه می دهد که از رقبا متمایز شود. این مزیت ها به مرور زمان در حال بهبود هستند و در سایر شرایط سعی بر این داریم تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان فراهم کنیم.

در صورتی که پیشنهادات و یا انتقادی از مجموعه باکس آموتیا دارید می توانید از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید و ما را در جهت بهبود خدمات مان یاری نمایید.

  • تنوع طرح و رنگ جعبه ها

مجموعه باکس آموتیا با بیش از ۴۰۰ نوع محصول با متریال های متفاوت در رنگ های بسیار زیبا و شکیل در خدمت شماست تا بتوانید با توجه به نوع و رنگ محصول خود بهترین گزینه ممکن را برای بسته بندی محصول مورد نظرتان انتخاب کنید. هر روزه در تلاشیم تا بتوانیم تنوع جعبه ها را افزایش دهیم بدون اینکه از کیفیت آنها کاسته شود.

  • سفارش جعبه با حداقل تعداد

شاید برای شما پیش آمده باشد که با مجموعه های چاپ و بسته بندی برای تهیه جعبه مورد نیازتان تماس گرفته باشید و با این حرف مواجه شوید که حداقل تعداد سفارش ۱۰۰۰ عدد و بالاتر باشد. برای افرادی که مشاغل خانگی دارند این تعداد جعبه اصلا به صرفه نیست و به تعداد جعبه کمتری نیاز دارند. برای همین در صدد شدیم تا سفارش جعبه را با حداقل تعداد برای شما عزیزان در نظر بگیریم.

  • ابعاد اختصاصی

شاید محصولی که دارید با ابعاد جعبه های آماده ای که قابل سفارش هستند متفاوت باشد به همین دلیل یکی از مهم ترین مزایای باکس آموتیا نسبت به رقبا این است که می توانیم جعبه مد نظر شما را با ابعاد اختصاصی تان تولید کنیم. کافیست قبل از سفارش ابعاد مد نظرتان را به همکاران ما بگویید تا به صورت کامل راهنمایی تان کنند.